Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Targi Edukacyjne i Dni Otwarte Politechniki Łódzkiej

foto

 

W dniu 3 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Festiwalu Studenckich Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej.

Przygotowano wiele atrakcji. Szczególne zainteresowanie wzbudziły wynalazki i pojazdy stworzone przez studentów: pojazd solarny i łazik marsjański. Można było poznać twórców wynalazków, zapoznać się z budową pojazdów, zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi,  a także przez chwilę sterować pojazdami.

Stoiska  wydziałów zachęcały prezentacją urządzeń, konkursami, można było poznać ofertę wydziału, dowiedzieć się jak przebiegają studia na poszczególnych kierunkach.

Uczniowie uczestniczyli w interesujących wykładach i warsztatach przygotowanych przez grupy studenckie, budowali roboty lego, próbowali spacerować w alkogoglach, badali odbitki wykonane różnymi metodami, poznawali tajniki drukowania na tkaninach.

  

Organizatorem wycieczki była p. Iwona Osuch,

opiekunem p. Andrzej Oczkowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl