Artykuły 2013/2014

Laboratorium Edukacyjne ECDL

Z radością informujemy, że laboratorium komputerowe - sala nr 214 naszej szkoły ma przyznany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne certyfikat Laboratorium Edukacyjnego ECDL. Dzięki temu w naszej szkole mogą odbywać się egzaminy dla uczniów i nauczycieli na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Uprawnienia do egzaminowania w zakresie ECDL Core, ECDL START, ECDL BASE, ECDL Użytkowanie baz danych, ECDL Grafika menedżerska i prezentacyjna, ECDL IT Security, e-citizen (uprawnienia podstawowe) posiadają nauczyciele: A. Oczkowski, I. Osuch, J. Ptasiński.

ecdl lab

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl