Artykuły 2013/2014

Konkurs matematyczno – przyrodniczy

W dniu 5.06.2014r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy  o matematyce, fizyce, geografii, biologii i chemii w formie popularnego teleturnieju  "Jeden z dziesięciu". Imprezę prowadzili Adrianna Korzeniowska (uczennica klasy I THb) i Wiktor Burian (uczeń klasy I E ). Trudność pytań była zróżnicowana, od najbardziej banalnych do skomplikowanych. Forma konkursu sprawiła, że wszystkim udzielały się emocje, a pękające balony jako stracone szanse uczestników przyprawiały o dreszcze.

W konkursie wzięło udział 21 uczniów klas pierwszych, osiągających najlepsze wyniki z wyżej wymienionych przedmiotów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Najlepszymi okazali się:

I miejsce:  Jarosław Wdówka , klasa 1Tit

II miejsce  Mariusz Malec, klasa 1Tit

III miejsce: Mateusz Markun, klasa 1Ti

Finaliści otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Konkurs ten zainicjowany został w szkole rok temu. Udział w nim daje dużą satysfakcję.  Turniej spodobał się uczniom, jak również nauczycielom, w związku z tym zapraszamy do udziału za rok!

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych