Gra literacka na smartfony „Uwolnij Klementynę”

gra

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi zaprasza uczniów szkół średnich z Łodzi i województwa łódzkiego do udziału w grze literackiej na smartfony „Uwolnij Klementynę”.

To pierwsza międzyszkolna rozgrywka. Przygotowaliśmy nagrody dla 3 najlepszych i najszybszych graczy. Dla uczestników gry przewidziano dyplomy i kubki z logo projektu. Dla szkół i nauczycieli, którzy zaangażują się w udział w projekcie przygotowane zostaną potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu.

Jak zagrać?

1. Przygotuj dobrze naładowany smartfon lub tablet z dostępem do Internetu oraz… dobry humor, odrobinę wiedzy i dużo wyobraźni:)

2. Ściągnij darmową aplikację ActionTrack z internetowych sklepów AppStore lub Google Play

3. Zeskanuj KOD QR, który pojawi się na stronie WBP w Łodzi https://www.wbp.lodz.pl/gra-na-smartfony-zagraj-w-literature 8 grudnia o godz. 11 i rozpocznij grę! Grać można od godziny 11.00 do godziny 13.00. O wynikach będziemy informowali indywidualnie.

O wygranej będzie decydowała poprawność odpowiedzi i szybkość rozwiązywania zadań.

Baw się dobrze! UDZIAŁ W GRZE JEST BEZPŁATNY.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1

mgr Urszula Seredyn