Nowa edycja "Szkoły z Gigantami" - Start już 30 listopada!

Szkoła z Gigantami

Warsztaty z programowania ONLINE dla uczniów i nauczycieli Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych

Zapisy dla nauczycieli
Zapisy dla uczniów

Po raz kolejny zapraszamy na akcję darmowych zajęć online dla uczniów, ale też i nauczycieli: “Szkoła z Gigantami” dla młodych miłośników kodowania oraz “Nauczyciel Przyszłości” skierowany do kadry nauczycielskiej chcącej podnieść swoje cyfrowe kompetencje.

“Szkoła z Gigantami” to 4 lekcje w formie webinaru online, podczas których nasi trenerzy - programiści, wprowadzą uczestników w świat kodowania. Zajęcia podzielone są tematycznie na 2 grupy wiekowe. Grupa młodsza (9-12 lat) będzie odkrywać programowanie przenosząc się w środowisku Scratch do świata popularnych gier. Starsi uczestnicy (13-18 lat) poznają natomiast tajniki języka znaczników HTML i stworzą swoje własne strony internetowe.

“Nauczyciel Przyszłości” to zajęcia, które mają wspomóc nauczycieli w poznaniu narzędzi do nauczania online, a także pomóc zgłębić wiedzę z języków programowania, które weszły do podstawy programowej szkół - Scratch i Python. Warsztaty będą się odbywać w 3 osobnych blokach tematycznych.

Opis Warsztatów - Scratch (9-12 lat)

Opis Warsztatów - Strony Internetowe (13-19 lat)

“Nauczyciel Przyszłości” to zajęcia, które mają wspomóc nauczycieli w poznaniu narzędzi do nauczania online, a także pomóc zgłębić wiedzę z języków programowania, które weszły do podstawy programowej szkół - Scratch i Python. Warsztaty będą się odbywać w 3 osobnych blokach tematycznych.

Opis Warsztatów - Nauczyciel Przyszłości - Scratch

Opis Warsztatów - Nauczyciel Przyszłości - Python