Łódzkie Dni Informatyki

Tegoroczna edycja ŁDI odbędzie się w pełni zdalnie, a specjalnie dla uczniów szkół średnich zorganizowany zostanie konkurs, w ramach którego będą mogli wykazać się wiedzą i kreatywnością. W konkursie mogą wziąć udział zespoły (liczące od trzech do pięciu uczniów), które przygotują pracę w jednym z czterech obszarów tematycznych:

A. Stwórz lekcję swoich marzeń!

B. Gra edukacyjna

C. Pędzlem po desce – internetowa aplikacja do optymalizacji wypełnienia

D. ICT dla Zielonego Łódzkiego

Zgłaszanie zespołów do udziału w konkursie trwa do dnia 18 października 2020 roku na stronie internetowej: www.lodzkiedniinformatyki.pl/junior. Na stronie tej znajdują się również szczegółowe informacje o Łódzkich Dni Informatyki, harmonogram oraz inne przydatne informacje.

On-lineowe ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w czterech kolejnych dniach ŁDI 24-27 listopada, a udział w wydarzeniu podobnie jak w latach ubiegłych jest całkowicie bezpłatny.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1

mgr Urszula Seredyn