Śp. Bożena Wąs

candle

Z wielkim bólem informujemy, że kilka dni temu odeszła od nas na zawsze Pani Bożena Wąs - Mama uczniów naszej szkoły (obecnie już absolwentów klas mechatronicznej i hotelarskiej). Pani Bożena od samego początku współpracy ze szkołą mocno wspierała działania Szkolnego Klubu Wolontariusza. Miała ogromny talent artystyczny. Wielokrotnie przygotowywała przepiękne dekoracje na różnego rodzaju uroczystości i święta. Była obecna podczas wszystkich edycji Mega Festynu Mechanika, przekazując wiele samodzielnie przygotowanych przedmiotów (wymagających ogromu pracy!) na rzecz SKW. Wspierała nas nawet wtedy, gdy Jej dzieci ukończyły już szkołę. Była niezwykłym człowiekiem. Ciepłym, życzliwym i niezwykle skromnym. Jej osoba przepięknie wpisuje się w ideę wolontariatu. Pomimo choroby i cierpienia zawsze chętnie i bezinteresownie niosła pomoc innym.

Dyrekcja szkoły, Szkolny Klub Wolontariusza oraz Wychowawczynie składają najserdeczniejsze PODZIĘKOWANIE za wszystkie wspólnie zrealizowane inicjatywy, za ogrom pracy na rzecz szkoły, ciepły uśmiech- pomimo wszystko i piękne wspomnienia, które na zawsze z nami pozostaną. Pamięć jest wdzięcznością serca. Wdzięczni i wzruszeni będziemy pamiętać!...

Opiekun SKW

PaniBozenaWas