Testy sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy wojskowej

Kandydatów, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do klasy wojskowej, prosimy o przybycie na testy sprawności fizycznej 25 czerwca 2020r. według następującego porządku:

- chłopcy, których nazwiska rozpoczynają się od litery "H" do "Z" proszeni są o przybycie na godzinę 8:30 (od ulicy Kawki)
- wszystkie dziewczęta oraz chłopcy, których nazwiska rozpoczynają się od litery "A" do "G" proszeni są o przybycie na godzinę 11:00 (od ulicy Kawki)

Kandydaci, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej do innych szkół, a klasę wojskową w ZSP nr 1 wybrali na kolejnej preferencji, proszeni są o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły celem ustalenia godziny testów sprawnościowych

- tel. 44 724 55 15.

Wszyscy kandydaci w dniu testu muszą:

• - posiadać na przebranie strój sportowy i buty sportowe
  • - aktualną legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość
  • - maseczkę ochronną
  • - oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego ucznia niepełnoletniego na udział w testach sprawnościowych do klasy wojskowej w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Plik do pobrania: Oświadczenie (pdf)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1

mgr Urszula Seredyn