Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

IV Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy „Praca nie szkodzi”

Zapraszamy uczniów do udziału w IV Interdyscyplinarnym Konkursie Wiedzy z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy „Praca nie szkodzi”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez ucznia infografiki ukazującej pozytywne aspekty podejmowania pracy. Komisja Konkursowa będzie oceniać wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sposób ich przedstawienia w oparciu o walory infografiki.

W szczególności ocenie będzie podlegać:

• – poprawność merytoryczna,
  • – atrakcyjność przekazu/pobudzenie do refleksji,
  • – innowacyjność i przydatność w edukacji.

Regulamin (pdf)

Opiekunowie konkursu: I.Osuch, J. Mrozicki