Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Stypendia Marszałka Województwa Łódzkiego - nabór 2020 r.

Trwa nabór wniosków w XIV edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.

Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: „uczeń” i „student”. Beneficjentami konkursu są między innymi uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Wnioski o przyznanie stypendium (wypełnione komputerowo, w postaci wydruku) należy składać u pani wicedyrektor J. Nikodemskiej w terminie do 20 lutego 2020 r. (czwartek).

Informacje o stypendium: https://bip.lodzkie.pl/ogloszenia/stypendia...

Ogłoszenie (pdf)

Regulamin (pdf)