KONKURS O INDEKS organizowany przez WSTiE w Suchej Beskidzkiej

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w XV edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii, obejmującego następujące obszary: hotelarsko-geograficzny – w ramach projektu Uwolnij wyobraźnię oraz informatyczny – w ramach projektu Informatyka otwiera drzwi jutra.

Poprzez organizację konkursu Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, jako najlepsza uczenia turystyczna w Polsce oraz wiodąca uczelnia informatyczna w regionie, promuje najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, motywuje ich do samokształcenia i rozwoju oraz umożliwia wybór najlepszej ścieżki edukacji, zgodnej z indywidualnymi zdolnościami i zainteresowaniami.

Adresatami konkursu są uczniowie klas 3 i 4 technikum. Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap to eliminacje w szkołach ponadgimnazjalnych w dniu 19 lutego 2020 r.,

II etap (dla zwycięzców I etapu) odbędzie się 13 marca 2020 r.

Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, a główną nagrodą – bezpłatne 3 lata studiów lub 3,5 roku studiów na wybranym kierunku (Turystyka i rekreacja, Informatyka) w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane u p. B. Chwalińskiej i p. I.Osuch są do czwartku 13 lutego do godziny 12.00.

Regulamin (pdf)

Zakres materiału hotelarstwo