Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Sukces naszego ucznia w Konkursie IT i Cyberbezpieczeństwo 2019

21 listopada na Uniwersytecie Warszawskim odbył się finał konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo dla uczniów szkół średnich.
Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości.

Miło nam poinformować, że:

jednym z finalistów Ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo

został uczeń klasy 3I - Piotr Słowicki

Nagrodą, jaką wygrał Piotr jest zaproszenie na dwudniową wizytę w Warszawie, podczas której zaplanowane jest odwiedzenie wybranych ministerstw, instytucji i firm związanych z obszarem IT i cyberbezpieczeństwem.

Gratulujemy Piotrowi tego naprawdę dużego osiągnięcia

i życzymy kolejnych sukcesów.

001  002