Podsumowanie kursu uprawniającego do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci do 1kV

3 grudnia miało miejsce rozdanie uczniom świadectw kwalifikacyjnych uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1kV na stanowisku eksploatacji. Kurs przygotowujący do egzaminu oraz sam egzamin odbył się w szkole, co znacznie ułatwiło uczniom zdobycie tych uprawnień. Wierzymy, że nowe uprawnienia ułatwią uczniom rozpoczęcie drogi zawodowej.

tekst. A. Świątek

foto. Kacper Tworski 4Mt.

003

Dziś miało miejsce rozdanie uczniom świadectw kwalifikacyjnych uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1kV na stanowisku eksploatacji. Kurs przygotowujący do egzaminu oraz sam egzamin odbył się w szkole, co znacznie ułatwiło uczniom zdobycie tych uprawnień. Wierzymy, że nowe uprawnienia ułatwią uczniom rozpoczęcie drogi zawodowej.
tekst. A. Świątek
foto. Kacper Tworski 4Mt.