Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Nauka przez całe życie to nieskończona podróż

W dniach od 15. września do 15. października w całej Polsce odbywa się kampania „Dni uczenia się dorosłych”. Celem akcji jest zwiększenie aktywności edukacyjnej dorosłych, rozwijanie nawyku ciągłego uczenia się oraz promocja uczenia się jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Nasza szkoła również ubiega się o tytuł partnera kampanii. W ramach akcji odbędzie się „Tydzień nauki z Mechanikiem!” Program przedstawiamy poniżej. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w projekcie! Wszystkie propozycje są bezpłatne!

Jeśli dokument nie otworzył się prawidłowo pobierz plik PDF