Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Prezentacja kandydatów na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Antoni Jagieliński kl. 2 MEt

Cześć stoicie przed wyborem człowieka, który będzie reprezentował naszą szkołę, mogę wam obiecać, że na pewno zrealizuję obietnice, które wam proponuję oraz to, że będę godnie reprezentował naszą szkołę podczas wszystkich uroczystości i nie tylko

antoni jagielinski

Patryk Bożyk kl. 3 MEt

Jestem osobą, która z radością pomaga innym, zawsze dba o dobro osób słabszych. Jestem sumienny, życzliwy i odpowiedzialny. Zmienić chciałbym trochę nastawienie innych klas do tych klas pierwszych. Chciałbym tez skrócić przerwę 20 min do 15 min i chcę wprowadzić trochę więcej śmiechu do tej szkoły, aby uczniowie nie przychodzili do szkoły źle nastawieni tylko z radością.

patryk bozyk

Michał Kaczorowski kl. 2 Iw

Nazywam się Michał Kaczorowski. Moje zainteresowania to sport, historia oraz polityka. Co planuje zmienić w szkole? Na ten moment nic, wydaje mi się ze wszystko działa tak jak powinno.

Zamierzam być szczery oraz otwarty w relacjach międzyludzkich. Cos Ci się nie podoba? Nie ma problemu, mów to wprost, a razem spróbujemy rozwiązać problem.

michal kaczorowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl