PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE” – WIELUŃ 23.05.2019

Podziękowanie dla uczniów klasy 1 wojskowej za godne reprezentowanie szkoły w XLII Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2019”, które zostały przeprowadzone na  terenie strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Skomlinie, w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu oraz Hali Sportowej WOSiR w Wieluniu.
Uczestnicy mieli do wykonania zadania takie, jak: test sprawnościowy,  strzelanie, rzut granatem,  podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przedmedyczna, bieg na orientację.  W punktacji generalnej reprezentacja dziewcząt w składzie: Angelika Bednarska kl 2, Oliwia Bobrzyk, Aleksandra Karpińska zajęła IV miejsce. Reprezentacja chłopców: Szymon Kulbas, Bartosz Oleksik, Michał Musiał znalazła się na IX miejscu.

Opiekun zespołów Beata Goździk

01  02