Turniej gier komputerowych 2010

W dniach 18 ? 19 marca 2010 r. odbył się Szkolny Turniej Gier Komputerowych.

W eliminacjach w dniu 18 marca wzięło udział 118 uczniów ze wszystkich klas ZSP1. Do turnieju w zakwalifikowało się 40 osób, które w eliminacjach uzyskały najwyższe wyniki. Finał odbył się w dniu 19 marca.


 

Wyniki Turnieju:

1 Kuba Jakóbczak 4 TI
2 Paweł Petrus 2 TIb
3 Dawid Lenarcik 1 TIB
4 Radosław Król 2 LO
5 Adrian Głachtijewski 2 LO

Gratulujemy zwycięzcom :)

 


Przebieg turnieju:

18 marca - eliminacje, sale 32, 41

Gra - Tetris


W eliminacjach wzięło udział 118 osób. Czterdziestu najlepszych graczy wzięło udział w dalszych rozgrywkach.

Osoby, które się zakwalifikowały do Turnieju:

LP. Nazwisko Imię Klasa Ilość punktów
1 Skoneczny Krzysztof 1TIb 35022
2 Ziętek Krystian 2TE 33127
3 Jakóbczak Kuba 4TI
30013
4 Kołodziejczyk Damian 2LO 27389
5 Głachtijewski Adrian 2LO 26791
6 Kacprzykowski Krystian 3T 23190
7 Skibiński Grzegorz 2TE 22337
8 Szymczyk Piotr 3T 21555
9 Jakubowski Daniel 2TE 21461
10 Skoneczny Mateusz 2TE 20503
11 Goździk Adrian 2TE 20164
12 Szewczyk Karol 1TIb 18868
13 Janecki Dawid 3LOa 18602
14 Petrus Paweł 2TIb 18495
15 Dąbrowski Konrad 2LO 18232
16 Grabowski Hubert 2TIb 17958
17 Smoła Adrian 2LO 17792
18 Scheel Mateusz 2TM 17383
19 Chmielewski Łukasz 2LO 17361
20 Majda Julia 3Hb 16894
21 Kapalski Adrian 2LO 16666
22 Golenia Paulina 3Hb 16573
23 Sobczyk Piotr 3T 16346
24 Skrzypczyk Michał 2TE 16202
25 Zawijat Adrian 2LO 15573
26 Król Radosław 2LO 15486
27 Pichola Rafał 3LOa 15300
28 Lenarcik Dawid 1TIb 15175
29 Druszcz Filip 2LO 15137
30 Małek Paweł 3T 14320
31 Borkowski Wojciech 4TI
13666
32 Burchat Paulina 2LO 13517
33 Karwat Bartosz 1LO 13480
34 Bartnik Łukasz 2LO 13453
35 Rybak Krystian 1TIb 13391
36 Ksyt Katarzyna 3Hb 13070
37 Zając Patryk 2TIb 12627
38 Maciński Adam 2LO 12521
39 Michalski Łukasz 1TIb 12209
40 Szewczyk Paweł 4TI
11999

 

Etap I - półfinał

Gry dla dwóch graczy

Hexagon

Bomberman

Auta - wersja BOX

Etap II - finał

Arkanoid

Ultra Block

Icy Tower

DSJ

 

Nagrody dla trzech najlepszych uczestników Turnieju

Życzymy powodzenia!

 

Design by Slayer / Script by Joomla!